Suvirinimo aparatas ESAB Rebel EMP 320ic

Suvirinimo aparatas ESAB Rebel EMP 320ic

Prekės kodas: 0700300991
2 950,00 €
Paskutinė prekė

Pristatymas per 1-4 d.d.
Prekių grąžinimas per 14 d.d.
Patogus ir saugus atsiskaitymas.

ESAB REBEL - daugiaprocesiai pramoniniai aparatai, kuriais patikėsite tik pamatę.

Pramoniniai išties daugiaprocesiai aparatai, kuriuose dera galia ir mobilumas. Šios kompaktiškos ir lengvos sistemos užtikrina lankstumą kiekvienoje gamybinėje aplinkoje. Vielos tiekimo sistema ant 4 ratukų, sukurta našiam ir patikimam darbui, užtikrina aukštą ir tolygią suvirinimo kokybę dirbant su bet kokiomis medžiagomis.

EMP 320ic, kurios maksimali išėjimo srovė siekia 350 amperų, yra ideali universali suvirinimo sistema, galinti tiekti bet kokią 1.2 mm vientisą ir fliuso užpildo vielą didelio intensyvumo darbo ciklu.

PALEIDIMO PARAMETRAI. Automatiškai pritaikomi paleidimo parametrai užtikrina aiškų ir tikslų paleidimą kiekvieną kartą, kad ir koks būtų vielos tipas ir matmenys.

PATOGUMAS NAUDOTI. Ypač patogiame naudoti daugiakalbiame TFT ekrane pateikiamo atsarginių dalių sąrašai ir visų procesų suvirinimo parametrų gairės.

MOBILUMAS. Vos 31.4 kg sveriantis aparatas suteikia neprilygstamo mobilumo - jį galima kelti rankomis arba transportuoti ant vežimėlio.

GALIA. Didelio intensyvumo darbo ciklas ir patikima vielos tiekimo sistema ant 4 ratukų užtikrina didelį greitį ir sukimo momentą, todėl šis aparatas puikiai tiks net pačioms sunkiausioms užduotims.

sMIG TECHNOLOGIJA. Novatoriška "išmaniojo MIG" funkcija dinamiškai stebi lanko charakteristikas ir prisitaiko prie jūsų darbo metodų, todėl išgaunamas lygus ir stabilus lankas. Tereikia nustatyti vielos skersmenį, medžiagą ir plokštės storį.

NAŠUMAS. Visos MMA funkcijos naudojant iki 5 mm elektrodus ir puikūs Lift TIG rezultatai su reguliuojamu dujų srautu prieš suvirinimo operaciją ir po jos bei pradinės bei užbaigimo srovės reguliavimu.

DUJŲ VALDYMAS. Du dujų įvadai, vienas skirtas MIG, o kitas - TIG; juos abu galima prijungti vienu metu. Aparato priekyje integruotas TIG dujų elektromagnetinis vožtuvas, todėl nebereikia rankinio vožtuvo ant TIG degiklio.

KOMPLEKTACIJA:

EMP 320ic maitinimo šaltinis su 3 metrų maitinimo kabeliu ir kištuku, PSF 305 MIG / MAG degikliu, 4,5 metro grįžtamosios srovės kabeliu ir gnybtu, 4,5 metro dujų žarna su sparčiąja jungtimi, pavaros ritinėliais 0,8, 1,0 ir 1,2 mm vielai, kreipiamaisiais vamzdeliais 0,8, 1,0 ir 1,2 mm vielai, storio matavimo įrankiu.

Srovės stiprumas
350 A
Svoris, kg
31.4
Matmenys (IxPxA)
68,6x29,2x49,5 cm
Įtampa / dažnis
360 - 480 V
Tipas
MIG / MAG / MMA / TIG
Garantija
36 mėn.
Suvirinimo viela
Ø1.0 - 1.6 mm

Panašios prekės