Apie mus

Uždara akcinė bendrovė "Emilita" – daugiau kaip 15 metų gyvuojanti šiuolaikiška ir moderni įmonė, aptarnaujanti klientus Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje bei Rusijoje. Įmonės pagrindinis biuras įsikūręs Šiauliuose. Prekybinės, administravimo ir sandėliavimo patalpos užima 500 kv. metrų.

 

Siekdami būti arčiau pirkėjų bei užtikrinti savalaikį prekių tiekimą ir tinkamą kainą, įmonė įkūrė filialus didžiuosiuose Lietuvos miestuose Panevėžyje, Klaipėdoje ir Kaune.

Įmonės veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba:

  • Svirinimo ir pjovimo įranga;
  • Suvirinimo  medžiagomis;
  • Suvirinimo ir pjovimo reikmenimis;
  • Metalo apdirbimo įranga ir medžiagomis;
  • Mechaniniais, elektriniais ir pneumatiniais įrankiais;
  • Asmeninėmis darbo saugos priemonėmis.

 

Pristatydami tik aukščiausios kokybės gaminius, atitinkančius Europoje galiojančius standartus, renkamės geriausius gamintojus:

Esab, Novofil, Kuhtreiber,  Jasic, Telwin, Vanad, Toptul, Sokol-Therm, Alunox, Knipex, Promotech, Siliconi, Voelker, Atlantic China Welding Consumables, Changzhou Huatong welding wire Co, Abicor-Binzel, Trafimet, Plasma-point, ICEM, 3M, Leman, Bibielle, Osborn, Hypertherm, Makita, Protool, Festool, Metabo, Pneutec, Cejn, Irwin, Kjellberg, Victor, B&Bartoni, Pferd,  Cedima, Rems, Hedi, Oma, Abac, Fiskars, Compass, Wiha, Corona, Sincosald, YDS, Kennametal Stellite, Felder, Harris, Krass, Mase, SDMO, Migweld, Wika, Providus, Speedglas, Uvex ir kt.

 

 ''...tvirta technika tvirtam darbui!'' (''...the right tools and equipment for solid work'') – šūkis, patvirtinantis įmonės koncepciją. Jis atspindi svarbiausią tikslą – užtikrinti, kad įmonės ''Emilita'' atstovaujama produkcija suteiktų klientams didesnes gamybos patikimumo, našumo ir kokybės garantijas. Savo klientams jau įrodėme, kad kokybiškos medžiagos ir įrankiai – būtina produktyvaus darbo ir gero rezultato sąlyga.

 

Mes tikime, kad sėkmė lydi tik tikrus savo srities profesionalus. Kiekvienas mūsų darbuotojas yra patyręs ir kompetentingas specialistas, pasiruošęs suteikti visą Jus dominančią informaciją bei padėti surasti novatyvius ir naudingus sprendimus. Pageidaujant, yra galimybė pasirinktą prekę pademonstruoti, suderinti, prižiūrėti bei apmokyti Jūsų įmonės darbuotojus ja naudotis, atlikti techninį aptarnavimą, garantinį ir pogarantinį remontą.

 

Esame veržli, darbšti ir ryžtingai užsibrėžto tikslo siekianti įmonė. Savo kasdienėje veikloje siekiame patikimo bendradarbiavimo, nuolat tobulėti ir užtikrinti aukščiausią teikiamų paslaugų ir prekių kokybę.

  

Kviečiame Jus apsilankyti ir įsigyti pageidaujamą prekę geriausiomis sąlygomis.