News Special offer
Adresas: Metalistų g. 8, Šiauliai
Languages:

Verslo filosofija naujass

 

VERSLO FILOSOFIJA 

 

 

 

VIZIJA

Stabiliai auganti, profesionali, patikima, nuolat plečianti asortimentą ir geriausiai tenkinanti vartotojų poreikius didmeninės – mažmeninės prekybos įmonė Pabaltijo šalyse.

 

MISIJA

Siekiame abipusiai naudingo ir ilgalaikio bendradarbiavimo, todėl:

 

VERTYBĖS

Mes puoselėjame vertybes, kurias suformavo mūsų siekiai:

Pagarba– abipusė pagarba ir pasitikėjimas leidžia siekti maksimalių rezultatų.

Lankstumasklientų, verslo partnerių bei kitų susijusių asmenų poreikius atitinkančios bendradarbiavimo sąlygos.

Patikimumas – įsipareigojimų darbuotojams ir verslo partneriams vykdymas yra įmonės stabilumo garantas.

Žmogus – tik laisvi žmonės, kuriems sudaroma galimybė mokytis, tobulėti, reikšti savo nuomonę, turiningai poilsiauti, kuria kolektyvą, galintį siekti aukščiausių tikslų.

Kokybė – kuriame efektyviai veikiančią užbaigtumo sistemą, kurią atspindi optimalūs įmonės ir jos profesionalios komandos atliekamų darbų rezultatai.

Ilgalaikė partnerystė – ne vienadienės naudos siekimas, o ilgalaikiai santykiai sudaro sąlygas pastoviam įmonės augimui ir klestėjimui.

 

SIEKIAI

Didžiausią dėmesį įmonė skiria klientų poreikiams bei norams tenkinti, todėl suteikiame išsamią ir tikslią informaciją apie mūsų prekes bei paslaugas. “Emilita” siūlo novatoriškus ir ekonomiškai naudingus pasiūlymus, suteikiančius klientui pranašumą konkurencinėje kovoje.

Siekdami aukšto profesionalumo, rinkai tiekiame tik kokybiškus produktus.

Mes užtikriname tinkamą kokybės, kainos ir savalaikio tiekimo santykį. Neretai pastebime, kad būtent savalaikis produktų tiekimas yra labai svarbus intensyvios ar
nepertraukiamos gamybos procese.

Drauge su klientais kuriame ilgalaikius bendradarbiavimo ryšius. Jų metu tiksliai nustatome kliento poreikius, jam reikalingus produktus ir jų rezervus.

Visada ieškome naujovių ir siūlome jas rinkai. Esame tikri, kad naujovės suteikia mūsų klientams didesnes gamybos našumo ir kokybės garantijas. Naujų produktų ir
technologijų įsisavinimas, jų tyrinėjimas ir pateikimas rinkai yra mūsų perspektyva.

Įgyvendinti visus šiuos tikslus mums padeda bendradarbiavimas su didelę patirtį turinčiais Europos bei kitų šalių gamintojais ir tiekėjais.

Jauna ir iniciatyvi įmonės komanda priima visus iššūkius ir išbandymus, kiekvieną klientą laiko svarbiu, nes kliento gerovė santykinai proporcinga mūsų gerovei. Mūsų
kompetencija ir profesionalumu lengva įsitikinti, tereikia kreiptis į mūsų įmonę “Emilita”.

 

FILOSOFIJOS AKCENTAI

Mes tikime, kad sėkmė lydi tik tikrus savo srities profesionalus. Kiekvienas mūsų darbuotojas yra patyręs ir kompetentingas specialistas. Personalas yra didžiausias įmonės turtas, nes jos sėkmės laipsnis yra tiesiogiai proporcingas darbuotojų darbo kokybei. Vertingiausios darbuotojų savybės – darbštumas, kūrybingumas ir lojalumas įmonei bei klientams.

Mes – patikimi partneriai, nes siekiame pelno ne vien sau, bet ir su mumis bendradarbiaujančioms įmonėms. Mes galime neturėti naudos, bet nežinome, kas tai yra neištesėti pažadai. Siekiame, kad būtume vieni iš jūsų sėkmingo verslo pagalbininkų.

Mes – už sąžiningą konkurenciją. Siekiame laimėti konkurencinę kovą, tačiau tik tomis priemonėmis, kurias leidžia įstatymai ir visuotinės moralės principai.

 

 


UAB EMILITA

Metalistų g. 8, LT-78136 Šiauliai

Tel.: +370 41 500027

Faks.: +370 41 500028

El.p.: emilita@emilita.lt

Darbo laikas: I-V 8:00-17:00

PANEVĖŽIO FILIALAS

J.Janonio g. 1, LT-35101 Panevėžys

Tel.: +370 615 61702

Faks.: +370 41 500028

El.p.: pv3@emilita.lt

Darbo laikas: I-V 8:00-17:00

KLAIPĖDOS FILIALAS

Šilutės pl. 11, LT-91109 Klaipėda

Tel.: +370 655 18581

Faks.: +370 41 500028

El.p.: kv2@emilita.lt

Darbo laikas: I-V 8:00-17:00

KAUNO FILIALAS

Elektrėnų g. 1S, LT-51192 Kaunas

Tel.: +370 621 18983

Faks.: +370 41 500028

El.p.: kaunas1@emilita.lt

Darbo laikas: I-V 8:00-17:00

© 2019 UAB ,,Emilita''
Solution: GP Soft